Grupa Dla Wszystkich


Przedział wiekowy w tej grupie ma największą rozpiętość, bo tutaj dosłownie może ćwiczyć każdy. Trenują 12-stolatkowie jak i 40-stolatkowie. Nie ma znaczenia czy już trenował/aś/eś czy dopiero zaczynasz, ponieważ trening zawsze dopasowany jest możliwości i umiejętności ćwiczącego. Uczymy się prawdziwego kickboxingu, bo czerpiecie wiedzę i umiejętności od najbardziej doświadczonych trenerów na Podlasiu, ale także od intruktorów, którzy są wielkimi postaciami w świecie kickboxingu z bardzo bogatym doświadczeniem ringowym. W grupie tej występuje bardzo szeroki wachlarz zajęć, od nauki i doskonalenia techniki z zakresu umiejętności obrony i ataku, kształtowania motoryki i koordynacji do treningów stricte wytrzymałościowych. Zajęcia skierowane są do ludzi, którzy chcą posiąść umiejętności walki,zwiększyć pewność siebie, ale także do tych, którzy chcieliby poprawić swoją kondycję w szerokim znaczeniu tego słowa, poprawić siłę, wytrzymałość lub zrzucić zbędne kilogramy. Grupa ta jest także bazą dla przyszłych zawodników. Po opanowaniu podstaw, jest możliwość przejścia do grupy zawodniczej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać naszą tak wszechstronną dyscyplinę lub po prostu chcieliby rozpocząć przygodę ze sportem - pięknym sportem.

Grupa Dziecięca


W grupach tych biorą udział dzieci w wieku od 5 do 9 lat i od 10 do 13 lat (dwie oddzielne grupy). Zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka. Przeciwdziałamy chorobom cywilizacyjnym takim jak nadwaga, skrzywienia kręgosłupa czy ogólnie problemy z aparatem ruchu. Szczególną uwagę zwracamy na harmonijny rozwój dziecka, poprawę jego zdolności motorycznych umiejętnie wplatając poszczególne elementy techniczne. Techniki bokserskie i kopnięcia dzieci ćwiczą na workach i tarczach dzięki czemu zajęcia są jeszcze bardziej atrakcyjne. Trening ma za zadanie dać im dużo ruchu i radości. Podczas zajęć mamy spory zasób ćwiczeń gimnastycznych, koordynacyjnych, motorycznych a także gier i zabaw ruchowych. Wszystko dla dobra dziecka.

- Sport kształtuje charakter od najmłodszych lat.

Grupa Zawodnicza


Trenujący w tej grupie posiadają umiejętności pozwalające na udział w zawodach, są to osoby, które już brały lub chciałyby uczestniczyć w turniejach sportowych. Oczywiście, żeby zostać zawodnikiem dobrze by było rozpocząć treningi w wieku 12- 14 lat, ale chcemy podkreślić, że większość naszych zawoników, którzy zobywają najcenniejsze trofea w Polsce i na Świecie rozpoczęła swoja przygodę z kickboxingiem w późniejszym wieku.

Trening Indywidualny


U Nas masz możliwość treningu z najbardziej doświadczonym trenerem kickboxingu w Białymstoku mającym na swoim koncie Mistrzów Świata, Zdobywców Pucharów Świata i Mistrzów Polski. Trening skierowane są do wszystkich, którzy dopiero chcą rozpocząć swoja przygodę z kickboxingiem, a także trenującym inne dyscypliny sportu, chcących poprawić swoje umiejętności stójkowe. Kickboxing jest najskuteczniejszą formą walki w stójce i jedną z najbardziej wszechstronnych dyscyplin pozwalających na kształtowanie wszystkich cech motorycznych.

Oferujemy trening:

  • -techniczny
  • -motoryczny/funkcjonalny
  • -wytrzymałościowy

Brazylijskie Jiu-Jitsu


Brazylijskie jiu-jitsu jest wszechstronną sztuką walki, przypominającą nieco zapasy lub judo, nacisk kładzie się na ćwiczenia zwinnościowe, siłowe, ale przede wszystkim technikę Nie wyprowadza się ciosów, ale prowadzi się walkę w parterze zmuszając przeciwnika do poddania się zakładając mu dźwignie lub duszenie, stąd kontuzyjność jest stosunkowo niska.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z BJJ, a także tych którzy chcieliby trenować dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie lub po prostu poprawy swojej formy i zachowania zdrowia. Uczestnicy zajęć oprócz 3 treningów technicznych w tygodniu mogą brać także udział w organizowanych w Naszym Klubie treningach obwodowych - kształtujących siłę i wytrzymałość a także w zajęciach stretchnigowych podnoszących gibkość sprawność całego ciała.

Skontaktuj się z nami!


Masz jakieś pytania? Odwiedź naszą stronę FAQ (najczęściej zadawane pytania). Jeżeli dalej masz wątpliwości, zadzwoń do nas lub napisz!

Klub realizuje zadanie publiczne w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Realizacja programu szkolenia sportowego w kickboxingu.