O Nas


Klub powstał w 2001 roku a już rok później systematycznie zaczęliśmy startować w turniejach kickboxingu. Jesteśmy najbardziej prestiżowym klubem kickboxingu w Białymstoku i na Podlasiu, zrzeszeni w najbardziej najmocniejszej organizacji kickboxingu na Świecie World Association of Kickboxing Organizations. Na przestrzeni lat działalności sportowej zdobyliśmy aż 136 medali w czym 35 złotych 32 srebrne i 69 brązowych. Spod naszych "skrzydeł" wywodzą się największe i najbardziej rozpoznawalne sylwetki sportowców i instruktorów kickboxingu w Białymstoku. Nasi zawodnicy zdobyli tytuły Mistrzów Świata, Puchary Świata , v-ce Mistrzostwo Europy a także wiele tytułów Mistrzów Polski, są także systematycznie powoływani do kadry narodowej, by reprezentować nasz kraj na arenie światowej. Systematycznie biorą udział w rywalizacji sportowej na płaszczyźnie amatorskiej jak i zawodowej co daje nam potężną dawkę doświadczenia i wiedzy w trenowaniu innych i przekazywaniu im istoty kickboxingu. Bierzemy udział w prestiżowych galach zawodowych w kraju i zagranicą. Tatrandia,King of Kings, DSF Kickboxing Challenge czy East Side Fight to tylko kilka z nich. Wielkie doświadczenie trenerskie i zawodnicze sprawia, że jesteśmy klubem, w którym uczymy kickboxingu na najwyższym poziomie a wszyscy znani zawodnicy i instruktorzy w Białymstoku wywodzą się właśnie od Nas. Jeśli chcesz walczyć lub tylko trenować dla siebie warto uczyć się od najlepszych! Zapraszamy do Nas na zajęcia sportowe. Czerp wiedzę i umiejętności od doświadczonych trenerów i zawodników! Ze sportowym pozdrowieniem HUMAN!

Kadra Trenerska

Krzysztof Humeńczyk

Założyciel i Trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Józefa Piłsudskiego, nauczyciel wychowania fizycznego, trener z kilkunastoletnim doświadczeniem, założyciel klubu "Human Białystok", autor największych sukcesów sportowych w Białymstoku i na Podlasiu w twardych (pełny kontakt) formułach kickboxingu (K-1,low kick,full contact), zawodnicy pod jego okiem zdobyli i zdobywają najwyższe trofea na arenie światowej i krajowej. Posiada na swoim koncie Mistrzów Świata, Zdobywców Pucharów Świata i Europy v-ce mistrzów Europy i Mistrzów Polski w kategorii, która wymaga najwyższych umiejętności walki i przygotowania motorycznego czyli w seniorach, gdzie poziom kickboxingu jest najwyższy. Jego zawodnicy systematycznie powoływani są do kadry narodowej, aby godnie reprezentować nasz kraj na arenach międzynarodowych, ale także biorą udział w wielkich galach zawodowych w Polsce i na Świecie takich jak: DSF, East Side Fight, Tatralandia, King of Kings i wielu innych. Prawie wszyscy trenerzy i instruktorzy, prowadzący zajęcia z kickboxingu w Białymstoku to właśnie jego wychowankowie.

Tomasz Klimiuk

Trener

Aktywny zawodnik, instruktor z bardzo bogatym doświadczeniem ringowym i szkoleniowym kilkukrotny Mistrz Polski, zawodnik kadry narodowej, zdobywca Pucharów Polski i zawodnik zawodowego teamu DSF Kickboxing Challenge, biorący udział zarówno w rywalizacji amatorskiej jak i zawodowej.

Maciej Grzegorzewski

Trener

Instruktor,także z przeogromnym doświadczeniem ringowym. Oto część z jego dobytku, który mówi sam za siebie:

 • Puchar Świata K-1 Rules Węgry, Szeged 2011 r.
 • Zawodowe mistrzostwo Polski K-1 Zawodowy pas federacji USW-M, 2014
 • Mistrz Polski Muay Thai, Świebodzice 2011
 • Vice Mistrz Europy K-1 Rules, Włochy 2011
 • Mistrz Polski Seniorów low-kick, 2014
 • Międzynarodowy Mistrz Polski K-1 Rules, Gdańsk 2011
 • Międzynarodowy Mistrz Litwy seniorów K-1 Rules 63.5kg, 2012
 • Międzynarodowy Mistrz Litwy seniorów K-1 Rules 67kg, 2012
 • Mistrz Polski Kick-Boxing K-1 Rules, Głogów 2010
 • Mistrz Polski Kick-Boxing K-1 Rules, Głogów 2011
 • Mistrz Polski w Kick-Boxingu K1 i low kick, Skarżysko Kamienna 2011
 • Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski w Kick-Boxingu K1 i low-kick, Skarżysko Kamienna 2011
 • Puchar Polski full contact, Węgrów 2010
 • Zwycięska zawodowa Walka na Gali Power Fight Night 4, Pärnu (Estonia) 2012
 • Zwycięska Walka na Gali Sportów Walki na zasadach K-1 Rules, Wasilków 2011
 • Zwycięska zawodowa Walka Na Gali Sportów Walki K-1 Rules, Wasilków 2012
 • Zwycięska Walka rankingowa na Gali Kick-Boxingu na zasadach Low-Kick, Kobyłka 2010
 • Zwycięska walka zawodowa na zasadach K-1 na meczu Polska-Ukraina, Szczecinek 2012
 • Zwycięska zawodowa walka w federacji Maxx Fight na zasadach K-1 Rules, 2012
 • II Miejsce na Pucharze Świata low-kick, 2014

Dawid Zagórski

Trener

Cały swój młodzieńczy wiek poświęcił treningom kickboxingu i przygotowaniu motorycznemu, co zaowocowało zdobyciem tytułu Mistrza Polski w K-1, duże doświadczenie ringowe pozwala mu na nauczanie na wysokim poziomie w ujęciu technicznym.

Konrad Szymanowski

Trener

Pasjonat kickboxingu i muay thai, były zawodnik, posiada za sobą wiele walk amatorskich, medalista wielu Mistrzostw Polski, bardzo duże doświadczenie szkoleniowe i ringowe pozwala mu na zwracanie uwagi na istotne elementy techniczne ćwiczących.

Magda Kundzicz

Trenerka (Grupa Dziecięca)

Na co dzień nauczycielka, pasjonatka sportów walki, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi, z technikami nożnymi i bokserskimi jest za pan brat, ponieważ oprócz tego, że jest sędziną bokserską to wiele lat spędziła na sali treningowej trenując karate z wielkimi sukcesami a największe to Tytuł Mistrzyni Polski Karate Full Contact i Zdobywczyni Pucharu Świata w karate full contact - Lyon we Francji. Jest świetną trenerką, która potrafi zdyscyplinować dzieci, jednocześnie ucząc ich podstaw kick-boxingu równocześnie fundując im dużą dawkę ruchu.

Joanna Wołczuk

Trenerka (Grupa Dziecięca)

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pasjonatka sportu, z przeszłością zawodniczą w "królowej sportu" - lekkiej atletyce. Posiada przeogromne, bo aż kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i trener w lekkiej atletyce. Posiada przeogromną wiedzę z zakresu procesu treningowego a także ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Wielki bagaż doświadczeń trenerskich a także zasób wiedzy z zakresu kształtowania motoryki na tym etapie rozwoju, powoduje,że oprócz tego, że zajęcia prowadzone przez nią przynoszą wiele korzyści z zakresu poprawy motoryki, koordynacji, gibkości czy nawet nierzadko zatrzymania postępujących wad postawy,równocześnie są bardzo atrakcyjne.


Skontaktuj się z nami!


Masz jakieś pytania? Odwiedź naszą stronę FAQ (najczęściej zadawane pytania). Jeżeli dalej masz wątpliwości, zadzwoń do nas lub napisz!

Klub realizuje zadanie publiczne w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Realizacja programu szkolenia sportowego w kickboxingu.